MASÁŽE

Ničím nerušené prostředí a uklidňující přítmí Rest-art room ve vile Lucis vábí k hlubokému uvolnění. Nyní máte možnost si jej dopřát s masérem Martinem Řehákem, který ve službě lidem formou masáží spatřuje své životní poslání.

Délka trvání: 90 minut

Cena: 1 200,-

Maximální počet osob na den: 5 (terapie je individuální)

Masáž má mnoho blahodárných účinků a při dobré volbě maséra nemají žádné vedlejší:

 • uvolňuje napjaté svalstvo, zrychluje regeneraci,
 • podporuje detoxikaci těla a výměnu látek,
 • snižuje riziko zdravotních problémů způsobených moderním životem,
 • pomáhá k lepšímu spánku,
 • má vysokou antistresovou funkci,
 • po masáži se lépe soustředí, pohled na svět je pozitivnější,
 • pravidelným absolvováním masáží na míru máte ze života větší radost.

Před příchodem na relaxaci

 • je vhodné se osprchovat ( sprcha je k dispozici přímo u masérské místnosti ).
 • používám výhradně přírodní bio za studena lisované oleje, které jsou pokožce velkým přínosem a po masáži je není nutné a dokonce ani vhodné ihned oplachovat,
 • ujistěte se, že nemáte některou z kontraindikací na https://chcirelaxovat.cz/masaze/kdy-se-nemasiruje/, případné dotazy rád zodpovím a službu přizpůsobím aktuálnímu stavu.
 • ztlumte telefon. Je to Váš čas relaxace, tak ať si jej užijete na maximum.

Kdo je Martin Řehák?

Jsem osobní masér a ve svém projektu chcirelaxovat.cz nabízím masáže na míru, které kromě péče o tělo dávají odpočinout i mysli. Důležité hodnoty jsou pro mě diskrétnost, upřímnost a autenticita. Než jsem se naplno pustil do masérského řemesla, které mě naplňuje a baví, prošel jsem několika obory i vysokými školami. Mám zkušenosti z finančního poradenství, personalistikou i obsluhou v luxusním hotelu. Dostal jsem se i k řízení lodi na Vltavě nebo k péči o pražskou zahradu. Vedle všech těchto činností jsem se již věnoval masážím. Nyní je tomu již deset let a od roku 2014 masíruji na “plný úvazek“. Při svých profesních začátcích jsem masíroval pouze dle přesně stanovených technik a postupů. Až po čase jsem zjistil, že když své odborné znalosti aplikuji s pomocí intuice a aktuálních podnětů těla mého klienta, má moje služba viditelně lepší výsledky. Od té doby jsem se vypracoval na úroveň, která snese srovnání s těmi nejlepšími v oboru. Při svých masážích se smířím jen s tím nejlepším, proto svým klientům nabízím pouze přírodní neupravované značkové oleje a myslím na každý detail. Můj přístup je celostní, čili každá masáž je nastavena individuálně dle osobnosti a potřeb klienta a jeho aktuálního rozpoložení. Nabízím jak konvenční masérské sestavy, tak mohu dle intuice vytvořit individuální zážitek z mnoha různých technik celého světa.

Jakékoli informace Vám rád poskytnu na telefonu: 736 127 546. Nebo si projděte web projektu https://chcirelaxovat.cz či mrkněte na https://facebook.com/chcirelaxovat