Ondřej Žídek

Rodina, to je to hlavní na čem záleží. Rodina to je důvod, díky jemuž můžeme na tomto světě být, a také smysl, pro který máme žít. Toto je moto a smysl celého našeho života. A také způsob jakým tvoříme náš business. Jsme rodina Investorů, která si prošla úplným finančním dnem, ale dokázala se z něj, díky svému úsilí a společné práci, dostat až do Karibského ráje a finančního nebe nezávislosti.frantiek-dek-ml.

Jmenuji se Ondřej Žídek. Jsem investor a správce vlastních financí.
Společně s mým otcem Františkem Žídkem a starším bratrem Františkem Žídkem mladším, ukazujeme lidem na příkladu správy našich vlastních financí, jak by se i oni mohli stát aktivními správci svých peněz a být časem finančně nezávislí.

ondej-dek-2Ukazujeme lidem, jak se lze lépe starat o své aktiva, než je jen nechat ležet doma pod polštářem, nebo na bankovních účtech, kde jim nic nepřinášejí a přesto jiní lidé na nich vydělávají třeba i 10 % ročně a zcela bez rizika.

My se staráme o své finance aktivně, a proto je máme pevně pod dohledem, abychom vždy věděli co přesně se s nimi děje, jak je dostat zpět a jaká rizika a zisk nám přinášejí. Aktuálně se naše pozornost obrací zejména na oblast Karibiku, kde v Dominikánské republice budujeme projekt české a slovenské vesničky. Zde vytváříme místo, kde se všichni naši partneři mohou společně s jejich rodinami cítit jako doma. Na tomto místě rovněž využíváme mimořádných příležitostí výhodně investovat do nákupu půdy, turistických projektů s vysokým potenciálem zisku, minimálním rizikem a jednoduchou filozofií – vlastnit kus tropického ráje již od 1000 USD a ještě přitom velmi slušně profitovat.

frantiek-dek-st.

S hrdostí můžeme říct, že budujeme lidem druhý domov v karibském ráji, a nabízíme jim tak možnost připojit se k naší velké rodině. K rodině nezávislých investorů znajících finanční nebe.

logo-pueblo-checo