Kateřina Čechurová

Od dětství jsem vnímala a rozvíjela svůj TVŮRČÍ TALENT. Schopnost systematicky tvořit formu od celku po detail, ale zároveň i smysluplný obsah. Proto mé první kroky vedly k architektuře. Protože DŮM přesně spojuje nutnost FORMY a FUNKCE. Musí být krásný, zajímavý, originální a musí sloužit lidem…

Už během studia na FA ČVUT jsem tíhla ke starým industriálním stavbám a jejich revitalizaci na novou funkci, tak aby znovu ožily. Diplomovou prací jsem poslala do vesmíru vzkaz, že „jednou“ budu mít svou vlastní továrnu, předělanou na sportovní centrum. Mezitím jsem ušla ještě kus cesty a třeba vystudovala postgraduál na VŠE oceňování nemovitostí…, abych se v těch „barácích“ orientovala i z investičního hlediska. Dnes mohu říct: Sny se plní a důkazem je HARDWORK GYM.

Jsem typický startér. Miluji dynamickou energii startu nových projektů. Tvořím VIZE. Pak musím delegovat, aby vše běželo. Tak jsem prošla budováním tisícových sítí v MLM, založením svých firem ARCHADIE s.r.o., ELITE SERVICES EU s.r.o.,  W2S s.r.o., které vždy tvořím s obrovskou energií a vizí užitku pro spoustu lidí a zároveň pasivního příjmu pro mě, abych byla svobodná v další tvorbě.

Mou současnou prací na HPP jsem vlastně já. Studium, inspirace, rozvoj, pochopení, harmonie, energie…. a to vše otiskuji do svých projektů.  Mým posláním je provokovat lidi, aby byli lepšími 😉

Vrcholným dílem této cesty je projekt TECTUM FORUM.  Soubor internetových portálů, zastřešený pod jednou střechou.  Spojuje efektivní FORMU a FUNKCI. Je to vlastně soubor „domů“.  V každém „domě“ (= portálu) se mohou potkávat, prezentovat, inspirovat, prodávat, nakupovat své služby či výrobky lidé, kteří mají společné nějaké téma. Vytváříme bezpečné a lidské online prostředí, které má pomáhat lidem najít si ty pravé pro svůj zájem či spolupráci.

S důrazem na OPRAVDOVOST, KVALITU a ODPOVĚDNOST.