Watsu

Vila Lucis je výjimečná svým prostředím pro vodní terapie přímo stvořeném. Přijměte naše pozvání k ojedinělému prožitku Watsu ve slané vodě a v úplném soukromí.

Délka trvání: 60 – 75min

Cena: 1700 Kč

Maximální počet osob na den: 7 lidí (terapie je individuální)

Volné termíny Listopad a Prosinec:
sobota 10.11. – 1 termín
čtvrtek 6.12. – 7 termínů

Zarezervujte si Váš termín na Listopad nebo Prosinec prostřednictvím formuláře ZDE!

Watsu (vodní Shiatsu, Zen – Shiatsu) je technika, která v sobě spojuje prvky masáže, mobilizace kloubů, svalů, střečink, tanec a práci s meridiánovými drahami. V současné době je Watsu a Oceanic Bodywork Aqua celosvětově rozšířeno v mnohých zdravotnických zařízeních, wellness centrech, lázních a zařazuje se i do fyzioterapeutických vodních programů.

Tuto terapii lze využít jako pomoc v nespočetném množství oblastí:

  • při rekonvalescenci po úrazech, pro zmírnění svalových a kloubních bolestí, pro větší pohyblivost a celkovou pružnost, ale nejen to
  • Watsu je velmi silným a účinným nástrojem pro zmírňování stresových nebo posttraumatických poruch. Je možné jej využít jako přirozené antidepresivum a nalézt ztracené síly v případě syndromu vyhoření.
  • Těhotným maminkám pomáhá odstranit fyzické napětí i emoční obavy, propojuje maminku s děťátkem na láskyplné úrovni.
  • Mnoho klientů, kteří vodní terapie pravidelně podstupují, pozorují i pozitivní změny ve vztazích a svém okolí. Watsu a Oceanic Bodywork Aqua lze uplatnit jako nádherný doplněk ostatních terapeutických směrů.

TERAPIÍ PRAVÁDÍ

DITA BARTOŇOVÁ

Masážím se intenzivně věnuje od roku 2006, patří mezi 3 Watsu praktiky v ČR, kteří mají plně ukončené vzdělání s mezinárodním certifikátem WABA. Je zakladatelkou Sdružení vodních terapeutů a vzdělávacího střediska vodních terapií (SVT a WT academy s.r.o.- ve spolupráci se zahraničními lektory). V roce 2014 ukončila lektorské vzdělání s mezinárodní platností pro výuku základních kurzů vodních terapii WATSU A OCEANIC BODY WORK AQUA.

V případě zájmu o více informací prosím kontaktujte Ditu Bartoňovou na e-mail: watsu.dita@gmail.com nebo telefonní číslo +420 731 818 241. Přihlášení na Watsu terapii je závazné. V případě zrušení rezervace méně než 7 dní předem, je platba za terapii nevratná (popř. je možné za sebe najít náhradníka).

Reference

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat za Watsu. S manželem jezdíme pravidelně již 3 roky a vždy se těšíme na další terapii, která nám poskytne naprosté fyzické, ale i psychické uvolnění. Je to nádherně nepopsatelná relaxace. Díky patří především Ditce a Zdeňce, holky jste naprosto skvělé!

Jana Kaštilová

 WATSU samozřejmě není primárně nějaký prostředek změny vědomí, jedná se o velmi propracovanou techniku manipulace těla, za pomocí využití vody, pro maximální uvolnění svalového napětí. Tělesně nanejvýš příjemná zaležitost. Z profesního hlediska musím říct, že na souši se nejsme schopný přiblížit takovému efektu.Spirituální zážitky, jako u mne např. byly vhledy typu různých obrazů sahajicích do mého lidského vývoje, až do matčina lůna, to když mě DITA vzala pod vodu, jsou přidanou cennou hodnotou tohoto procesu. A já diky nim a díky DITĚ, prožila – nejkrásnější zážitek v mém životě.
Věra Mašková