Mária Malecká

Od detstva som cítila, že je možné viac. Ukázala mi to aj moja mama, ktorá v roku 1994 ako učitelka matematiky išla učiť do USA. MMPrišla tak moja prvá veľká škola života, za ktorú veľmi ďakujem. Aké to je v 10-tich rokoch chodiť denne do školy, kde zo začiatku nikomu nerozumiete.

Moja túžba objavovať svet bola naďalej silná. Potvrdili to aj štúdie v zahraničí počas strednej a vysokej školy. Stále som hľadala cestu, ako mať v živote slobodu a súčasne niečo vybudovať. A tak nasledovali roky podnikania, workoholizmu a kariéry. A však po týchto rokoch som zistila, že nežijem ten slobodný život, ktorý som chcela.

Chcela som niečo inak. Napojiť sa naspäť na seba. Žiť život naozaj.

Dala som sa na cestu oživenia a pri tom som vytvorila aj moj srdcový projekt Intimi. Intimi je jedinečným portálom, ktorý podporuje zdravé vyjadrenie intimity a sexuality. Intimi ako prvé búra TABU a vytvára pre nás dôverné a bezpečné prostredie. INTIMI_COLOR priesvitneSexualita je základom nášho života a však tak málo o nej vieme, proti tomu, čo všetko nám ponúka. Je mojou víziou priniesť ozdravenie a rozšíriť obzory v tejto oblasti. V Intimi cítim svoje poslanie.

Po rokoch budovania firiem som si uvedomila, že je mojim talentom stavať nové projekty a nastaviť im business model. A tak tento talent pretavujem v subjekte „Živé projekty“. Našim zámerom je realizovať nové produkty a služby, ktoré svojim vznikom napomáhajú autentickému vyjadreniu jednotlivca. Nachádzame v nápade jedinečnosť a pravú podstatu, esenciu, ktorú nosí jej tvorca a následne nájdený „drahokam“ dáváme do funkčnho business modelu.

Snímka obrazovky 2017-04-19 o 11.34.40