Alexandar Žotev

SVOBODA – ODPOVĚDNOST – TAH – VŮNĚ – (MAKE LOVE NOT WAR)


Snímka obrazovky 2017-04-16 o 22.48.23Narodil jsem se v době absolutní nesvobody,
proto jsem vždy toužil po volnosti. Díky mé
rodině a přírodě kolem jsem mohl dýchat, a proto dodnes každé moje nové nadechnutí začíná z „domova“. Zjištěním, že ten po tisíciletí děděný gen válečníka mi není dán proto abych dobýval, ale pěstoval odpovědnost, začala moje cesta k dělání smysluplných věcí – rodina, společenství stejně smýšlejících lidí, přátelství, projekty vytvářející nefalšované hodnoty

Ten válečník – lovec přece něco ve mně zanechal – je to vyvinutý smysl pro vůni světa. Začal jsem více vnímat přírodu, což nebylo nic jiného než návrat ke kořenům. Tak vznikl unikátní projekt virtuálního vinařství, kde díky schopnosti rozeznávat chutě a vůně jsem se jako absolutní laik mohl vyrovnat profesionálům.

Snímka obrazovky 2017-04-16 o 22.48.59

Dnes navíc vím, že lze harmonicky spojit osobní a profesní život, a to, že ta moje přirozená odpovědnost, která mě nutí mít věci pod kontrolou, není handicap ale velká přednost.

Proto z absolventa klasického lycea, který se jako mladý toužil stát známým archeologem na volné noze a dobyvatelem všeho možného, je dneska slušný táta, dost slušný CFO, který však neváhá ani vteřinku, když se mu naskytne možnost oslnit znalostmi z oblasti vědy o Bakchuvi.

Snímka obrazovky 2017-04-16 o 22.48.49