Gentlemanův Archív

nápojů, které začínají tam, kde ostatní končí

 

Koňak DELAMAIN, prodávaný v sedmdesáti státech světa, jevýjimečný destilát s 300 lety původní řemeslné zručnosti a rodinné tradice Grand Champagne, která je nejlepším místem pro výrobu tohoto nápoje.

 

Armagnac a jeho výroba je předávána pouze vrámci rodin a malých producentů.           Po staletí zůstává armagnac DARROZE dobře chráněným tajemstvím vinařů od řeky Sharant a nejstarším Francouzským Brandy.

 

Duch klasického amerického post-industriálního způsobu výroby whisky je zachováván a předáván dále jedinečnou rodinnou tradicí KOVAL. Je to čistá whisky, produkt čisté přírody tradičního, ale zároveň i inovativního přístupu rodiny Birnecker.

 

Ochutnat skotskou Whisky GLENDRONACH znamená pochopit jak v 20 letech 19st. začala tradice uchování whisky ve vybraných sudech po cherry. GLENDRONACH dodnes patří mezi přední světovou špičku v oblasti dobře odleželé whisky s jedinečným nádechem cherry.

V duchu nezávislosti, nelze opomenout i výjimečné a exkluzivní zástupce japonského umění, produkce single-malt whisky (Chichibu, On the Way, Hanyu and Mars). Průkopníky, kteří se kvalitou a jedinečným přístupem více než vyrovnají svým kolegům ze starého světa.

Povzbuzeni úspěchem virtuálního vinařství, Alex Žotev jeden ze zakladatelů RegardClubu a „dvorní“ vinař Asen Stanev, nabízí další nevšední zážitek: Gentlemanův archív. Jde o zprostředkování možnosti ochutnat ty nejexkluzivnější vysokoalkoholické nápoje, jež jsou součástí jejich osobní kolekce.

 

 

 

 

 

V prostorách Vily Lucis máte možnost ochutnat z unikátní kolekce destilátů, a to sami pro sebe, či jako speciálně připravenou degustační prezentaci pro vaše akce. Dle sezonní nabídky je možné se domluvit prodej celé lahve nebo dílčí části kolekce. 

Pokud jsme vzbudili váš zájem, volejte na tel. 724 935 064 nebo pište na e-mail alex@regardclub.cz