Business a cestování

Všem, kteří potřebují na okamžik zastavit, nadechnout se, projít se nedotčenou panenskou přírodou a večer strávit v sauně vytápěné ohněm, nabízíme sdílení místa a nebeského klidu v Bedřichově na jihu.

V nejjižnějším výběžku Čech, na úpatí Novohradských hor, je od roku 1251 doložena osada Friedrichschlag – nebo-li Bedřichov. Z původní samostatné vesnice zbyla jen malá osada s mariánskou kaplí a památnými lípami. Několik kroků do kaple stojí můj dům, ašrám, jihočeské Lurdy.

dsc_0123

bez-nzvu-2

INFORMACE

Základní cena: 750,- Kč/noc/osoba, kapacita 1-2 osoby, V ceně:

  • apartmán 60m2 (pokoj s kuchyní), v letním období také zastřešené atrium
  • koupelna se sociálním zařízením
  • posezení na zahradě
  • meditace v kapli
  • sauna s venkovním ochlazovacím bazénkem
  • cihlová pec na pečení chleba, pizzy, masa
  • 3 hodinový výlet do krajiny s průvodcemV zimním období je apartmán vytápěn krbovými kamny s výměníkem, je zde vyhřívaná podlaha. Je však nutné přikládat. Dřevo je v dosahu apartmánu.

V případě zájmu prosím kontaktujte Kateřinu Melenovou prostřednictvím e-mailové adresy: katerina@melenova.cz nebo na telefonním čísle +420 776 663 394. Možnost pronájmu pouze pro členy společenství RegardClub a jejich známých.

 

DOPLŇKOVÁ NABÍDKA

osobní AROMA KÓD

K cestě za objevováním lidské duše jsem si vybrala jako médium vůně. Rezonuji s myšlenkou renesančního filosofa Marsillia Ficina, že duše se sytí krásou. Krásu vnímáme prostřednictvím smyslů a čich je jedním z nejzanedbávanějších. Sto let jsme atakování syntetickými molekulami nejrůznějších fragrancí, které nenesou žádný bioaktivní náboj. Vůně jsou degradovány na kosmetický doplněk či módu. Jsme o mnoho ochuzeni, když nemáme možnost vnímat přírodní vonné podněty. Setkání s čistými přírodními vonnými esencemi – éterickými oleji, bývá velmi silným zážitkem. Při sestavení vašeho osobního AROMA KÓDU přivoníte k desítkám jednotlivých vonných substancí. Ty, které vašemu nosu zarezonují, pak složím do kompozice, které odráží vaší osobnost a osobní archetyp. Během 90 minut zažijete nádherné setkání s duší květin, abyste objevili svou vlastní. Získáte 100 ml vonné kompozice (připravenou v lihovém, nebo olejovém základu).
Cena za osobní AROMA KOD je 2700,-Kč (90 min typologie + 100 ml komp). Vůni lze podle receptury kdykoliv znovu připravit již bez typologie za 1000,-Kč.

VONNÝ WORKSHOP
Chceteli do světa čistých přírodních vůní jen nahlédnout a naučit se, jak je postupně zařadit i do svého života, je možnost připravit VONNÝ WORKSHOP. Během 90 minut vás zasvětím do metody “per fumum” (skrze dým) a seznámím vás, jak pracovat s Éterickými oleji.
Cena 1,5 hod – 950,-Kč.

img_8057
med-e1502968869769

 

REIKI ošetření

Pokud jste se s touto metodou ještě nesetkali, doporučuji nejdříve zažít REIKI ošetření, které probíhá přibližně 1-1,2 hod. Metoda přikládání rukou je příjemná a harmonizující. Odstraňuje lokální bolesti, vyrovnává energetickou disbalanci. Cena REIKI ošetření 800,-Kč.

REIKI iniciace I. a II. stupně

REIKI je metoda energetického léčení a harmonizace, pocházející z Japonska. REIKI se rychle rozšířilo do celého světa a získalo velkou oblibu také v Čechách. Pracuje s energetickými centry lidského těla – čakrami a energetickými drahami – meridiány. Bez tohoto energetického systému nemůže lidské tělo fungovat. Celá východní medicína s ním pracuje. Při energetické iniciaci REIKI je člověku zpřístupněna schopnost energii nejenom přijímat, ale také předávat. Po iniciaci dochází k celkové harmonizaci člověka a také k opětovné schopnosti energii předávat (s touto schopností se rodíme, ale vnějšími vlivy o ni záhy přicházíme). Cena REIKI iniciace I. a II. stupně 2-3- hodiny 2100,-Kč za každý stupeň.

Bližší informace osobně.

PRŮVODCE NA CESTĚ K VLASTNÍMU JÁ.

Momenty zklidnění, které místo v Bedřichově nabízí, jsou častokrát doprovázeny hlubokými procesy vhledů a zvědomování problémů a nalézání řešení. Mohu pomoci jako průvodce těmito procesy, které se zde, v místě Mariánské kaple, spontánně spouštějí. Věnuji se 30 let studiu hlubinné psychologie, především archetypologii, kterou využívám při své umělecké profesi i v individuální práci s vůněmi (které tento proces činí naprosto výjimečným).

Cena za 1-2 hodiny individualní práce (podle potřeby a aktuálního procesu človeka) je 1500,-Kč.