Adel Černá

„Svoboda je podstatou člověka.“

12 let práce s lidmi v korporacích, získání odvahy ke změně, skok a opuštění zlaté klece, začátek dobrodružné jízdy…té, která vede do hloubky a k podstatě…té Tvé i té mojí…

Ať už pracujeme individuálně či ve skupině…není to jen tak nějaké povídání. Díky celostnímu přístupu působíme nejen na úroveň mysli, ale i těla a duše. Protože jedině tak získáme opravdu celistvý výsledek.

Pracuji v napojení na vnitřní vedení  a při praxi samotné je pro mě důležitým vodítkem energetický systém čaker, který mapuje veškerá životní témata i vývojové fáze. Dle potřeby využívám široké škály metod a přístupů – mým hlavním nástrojem se stala terapeutická práce s dechem – Rebirthing Breathwork a Buteyko Breathing, u mysli se jedná zejména o koučink a práci s metaforou, u těla o poznatky biodynamiky, aromaterapie, zapojení smyslů, fyzických cvičení a očistných technik, na úrovni duše provázených meditací či relaxací a práci s jemnohmotnou energií a intuicí.

Koncept celostního rozvoje doplňuje i facilitace lekcí a workshopů Mystického tance (zastřešuji Mystical Dance TM pro Českou Republiku) a zaměření na oblast freedivingu (nádechového potápění) a dýchání (jako jedna z mála žen v České Republice jsem se stala instruktorkou Apnea Academy International). Mystický tanec otevírá prostor pro  uvolnění a harmonizaci energie, návrat do těla a spojení s vnitřní moudrostí, freediving směřuje svou pozornost na témata zdravého životního stylu, mistrovské práce s dechem, zvyšování flexibility těla i mysli a posouvání vlastních limitů.

S oblibou říkám: „Ne vždy ode mne dostaneš to, co chceš, ale vždy ode mne dostaneš to, co potřebuješ.“

Napadá Tě, proč tomu tak je? 🙂

Těším se na viděnou, ADEL
www.svobodnaduse.cz