Zámek Omlenička

Obnova jihočeského venkovského šlechtického sídla jako centra lokální prosperity

V nově zrekonstruovaném objektu máme následující plány:

  • Toužíme vybudovat místo vhodné pro rodinné a školní výlety, vzdělávací kurzy, semináře, workshopy, landsharing a mnoho jiných rozvojových a vzdělávacích aktivit
  • V našich srdcích vře přání o obnově původních, starých a našimi prarodiči aplikovných řemeslech. Věříme, že jejich dalším předáváním jim víme opět vdechnout život. Plánujeme – truhlářskou, řezbářskou, keramickou, tkalcovská nebo krejčovskou dílnou.
  • Stejně kromě vzdělávacích kurzů bychom byli rádi pokud byste tu našli ticho, relax a místo, kde jen přijdete a my se o vás postaráme. Proto jsme se rozhodli zde vybudovat lázeňský dům s bazénem a lazebnou, alternativní terapie, bylinnou zahradu, tělocvičnu nebo pohybové centrum. I do této sekce jsme zavedli kousek vzdělávacího prvku, a to v podobě výroby vlastní přírodní kosmetiky nebo kurzy výchovy ke zdraví a wellnes.
  • Aby si náš zámek zachoval autenticitu plánujeme do něj vnést i kus kultury. Tento moment vnímáme jako velmi podstatný v rámci autenticity místa. Proto jsme se rozhodli otevřít zámecké muzeum starých řemesel a léčitelství, koncerty, divadla či jiné expozice.
  • Závěrem vám nabízíme možnost pronajmutí si jednotlivých místností v zámku pro vaše semináre, kurzy a akce.

Více informací zde: Zámek Omlenička